ELTE jogi kara mennyire mondható nehéznek? Szigorúak a tanárok? Mennyibe kerül kb egy félév?

Figyelt kérdés
Hamarosan végzős leszek és azon gondolkodom,hogy lehet a jogi pályán kéne továbbtanulnom.Az átlagom 4,5 felett van,és egy nyelvből van nyelvvizsgám.Arra lennék kiváncsi,hogy kinek milyen tapasztalatai vannak ezzel a szakkal kapcsolatban.A válaszokat előre is köszönöm!:)17/l
2016. ápr. 22. 15:30
 1/3 anonim ***** válasza:

felvi.hu-n megtalálod az árakat, és a jelentkezéshez fontos érettségik listáját.

Az átlagod senkit nem érdekel.

Természetesen nehéz a jogász szak.

2016. ápr. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
45%
Nehéz és tele van egoista idiótákkal. Úgy a 90% gondolja úgy, ha elvégzi az egyetemet, beszáll a családi bizniszbe és milyen sok pénzt fog keresni. Ha nem vagy gazdag ne oda menj, ott csak azoknak lesz barátja aki tud villogni az arany iphone 6s telefonnal
2016. ápr. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én ugyan jogot tanulok, de Szegeden. Azt tudom mondani, ha igazán érdekel, és ez az álmod/célod, akkor nem lesz nehéz. Csak akkor vágj bele, ha tényleg elhivatottnak érzed magad rá, és teljes szívedből ezt szeretnéd csinálni. Én a szüleim utasítására kezdtem el 2 éve, és már egy ideje küzdök magammal, mivel én tánctanár szeretnék lenni teljes szívemből, és nekem így nem könnyű, csak még nem mertem meglépni amit meg kell.
2016. ápr. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!