Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nem vettek fel abba az iskoláb...

Nem vettek fel abba az iskolába amelyikbe akartam most mit tegyek? (többi lennt) 15/L

Figyelt kérdés
Jelentkeztem 5iskolába a szóbelik után már csak 2volt olyan amibe mennék a többi 3 nem tetszett.. 1sőbe akartam de nem vettek fel a 2ikban meg nem voltam még életemben elöször csak pénteken megnézni és nagyon nem tetszett és tele van p*csákkal stb.... ott nem is voltam szóbelin mert nem volt ott szóbeli. és hát egy másikba átmehetek még? azaz mondjuk találok egy olyat ami tetszik stb és jó is vagyok oda akkor ez sikerülhet? köszönöm elölre is és a helyesirási hiba van akkor bocsi kétségbe vagyok esve.:(

2016. ápr. 24. 12:40
 1/2 anonim válasza:
ok
2016. ápr. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Olyan iskolákba tudsz átmenni, ami pótfelvételit hirdet.

Ezek általában nem túlságosan erős iskolák, sőt.

Ritkán van, ahogy egy erősebb iskolába kevés embert hívtak be szóbelire, nem jött ki a létszám, de ez ritka.

Leginkább ezek klasszikus gyűjtőiskolák.


Aztán van még olyan lehetőség, ha a szüleid közeli ismerőse az iskolaigazgató és még inkább egy osztályfőnök (aki jövőre a kilencedikeseké lesz), és ha valaki máshová megy, mert fellebbezett, vagy hasonlók.

Ha nincs ismerős esélytelen....


Aztán felebezhetsz az elsőbe, ha pár hellyel maradtál csak le lehet esélyed. Egyébként nem nagyon.


Vagy majd félévkor, év végén át tudsz iratkozni. Ehhez kell jó átlag (enélkül leginkább szóba sem állnak veled), üresedés az adott iskolában és átvételi vizsga.

2016. ápr. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!