Nappali vagy levelező?

Figyelt kérdés

Most fogok végezni nyáron alapszakon. jelentkeztem mesterképzésre, de még eldönthetem, hogy nappalira vagy levelezőre szeretnék-e menni. Nappalit azért tartanám jónak, mert még fiatal vagyok, fogok én eleget dolgozni, van időm élni. Levelezőnél pedig péntek és szombatos egész napos suli van. Mellette nem gondolnám, hogy az alapképzésemnek megfelelő szakmában helyezkednél el pályakezdőként, az nekem elég megterhelő lenne (óvónői), viszont gondoltam, hogy esetleg levelező mellett valami HR asszisztensivel ellennék, mégis pénzt keresek, de mégsem annyira leterhelő, mint az óvodapedagógia. Nappalira azt mondták, hogy szórakoznak meg szivatnek mesteren, nekem meg abból már nagyon elegem van, viszont az csak 1 vélemény. Szeretem ha mindenre van elegendő időm és nem kell kapkodni, én akkor tehetetlen vagyok a pánik miatt.

Melyiket választanátok a helyemben?

21 éves vagyok.



2016. ápr. 25. 15:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha nem létkérdés, hogy keress a tanulmányi idő alatt, akkor a fenti feltételek mellett mindenképp a nappalit.
2016. ápr. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!