Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Rekreációval el lehet helyezke...

Rekreációval el lehet helyezkedni Magyarországon? Mennyi a fizu?

Figyelt kérdés
Sokan csak azért büfé szakozzák le,mert nem tudják,hogy mi ez?

2016. ápr. 29. 12:03
 1/7 anonim válasza:

Szia :)

Én is Rekire járok és arra is szakosodtam. Pontos fizut nem tudok sajnos. De vannak lehetőségek csak keresni kell. Pont a hetekben volt egy ilyen előadásunk ahol ezt a kérdéskört fejtették ki. Tény, hogy még nincs teljesen kiforrva. Viszont ez egy folyamatosan fejlődő irány. Hiszen egyre nagyobb divat a sport és az egészség. Sokan azért mondják hogy büfészak ahogy Te is mondtad mert nem tudják, hogy ez micsoda... Plusz aránylag még új szaknak mondható még és hát tudjuk hogy az emberek hogy reagálnak az újra... Remélem tudtam segíteni valamennyire.

2016. ápr. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

igen,tudtál segíteni!

Köszi!

2016. ápr. 30. 14:29
 3/7 anonim ***** válasza:

a mondataidotokból értelmes 20 év alatti lányok lehettek.

Sajnos nem lehet elhelyezkedni vele. És már 10 éve is vicces volt.

Boldog, boldogtalan indít edzéseket, akinek a nagyszüleig visszamenőleg sportolt valamit egy rokon. Egy darabig mennek rá, aztán elfogynak.

Az is látszik, hogy ti nem voltatok élsportolók, ami nem baj. Nekik mégnagyobb csalódás, amikor tesitanárok, vagy úszásoktatók, de legtöbbje munknélküli lesz mert az egója nem engedi a fizikai munkát.

Boldogok lehetnétek egyszerű eladóként, pincérként, ha nem felsőbbrendű diplomásként tekintenétek magatokra.

2016. ápr. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem vagyok se nem lány,se nem 20 év alatti.

Egy ismerősöm tanul rekreáción,mivel egész életében versenyszerűen sportolt és a szülei is úgyszintén.

Miért baj,ha valaki ebben szeretne elhelyezkedni?

Említetted,hogy bolti eladóként lehetne az ember boldog,nos én dolgoztam a vendéglátásban pár évet és a pincérek nem a boldogságukról voltak híresek.

Az elején még azt hiszi az ember,hogy klassz dolog minden nap más emberekkel kommunikálni és kapcsolatot kialakítani.

Aztán az évek során belefáradnak a sok bunkó vendégbe és hogy nem egy családbarát munka a vendéglátás.

Bolti eladókról már nem is beszélve,ki lenne oly' boldog havi 80 ezres fizetéssel?

2016. ápr. 30. 17:41
 5/7 anonim ***** válasza:

A városomban a fő sportokat 20 éve ugyanaz vezeti, és valószínű a gyerekei veszi át, mert ők is sportoltak.

A kapitalizmusban, ha venni akarsz valamit akkor olyan nincs, hogy az olcsó, profi, és azonnal megkapd.

Ha egy hajón vagy pincér az jól fizet, és ha valaki élsportoló az elég helyhez kötött. A lidl ben is lehet dolgozni 6 órát. Sőt, ha eddig volt lehetőséged élsportra, akkor lehet nem létszükséglet dolgozni sem. Valamit valamiért.

Én azt látom, az ilyen élsportolók annyira ragaszkodnak a sporthoz, hogy inkább heti 1-2 órát oktatnak, közben a munkanélküliségtől depressziósak, minthogy lenne egy rossz munkahelyük, és hobbiszinten sportolnának.

2016. ápr. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

(Első válaszoló vagyok) Nem vagyok se élsportoló ez tény de húsz alatt sem vagyok. És nem csak edzéseket lehet tartani ezzel a papírral. Ez itt a nagy probléma hogy azt sem tudod mi ez és le szólod. Igen lehet pincérként dolgozni de személy szerint ahol én dolgoztam napi szintű üvöltözés ment ami azt hiszem nem emberi és lehet hogy jól fizet viszont lelkileg a legerősebb embert is porig rombolja. Az igaz hogy több lábon kell állni de ez bárminél így van. És 10 éve nem lehetett ezzel elhelyezkedni? Ezt én elhiszem csak változnak az idők ;) És évek óta nyaranta fizikai munkát végzek lányként tehát ennyit erről hogy mennyire tekintem magam felsőbb rendű diplomásnak és hogy mennyire nem tudom bemocskolni a kezem. Nem tudsz rólam semmit úgy hogy az értelmetlen hozzászólásod ami csak leszóló és nem segítő szándékú inkább le se írd.

Kérdező meg kérdezhetem hova jár rekire az ismerősöd?

2016. máj. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Semmelweis Egyetem Testnevelés és Sporttudományi karra jár
2016. máj. 1. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!