Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kertészmérnök Bsc diplomám...

Kertészmérnök Bsc diplomám van, mit tehetek azért, hogy felvegyenek biológus mesterképzésre (olvastam a felvi.hu-n hogy beszámítják a krediteket. De attól még felvehetnek)?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 29. 14:44
 1/1 anonim válasza:

Pontos információm nincs, biztos lesz aki konkrétabbat tud mondani neked, de azért ártani nem árthat.

Én úgy tudom, a korábbi tanulmányaidból legalább 60 kredited kell hogy elismerhető legyen. Mintha az is meg lenne szabva, hogy maximum mennyi alapszakos kredit felvételére kötelezhet az egyetem, szóval azt is biztos figyelembe veszik, hogy mennyi biológia alapszakos tantárgyat kellene felvenned ahhoz, hogy kiegészítsd a hiányzó tudást.

Az a biztos, ha megkérdezed annak az egyetemnek a Tanulmányi Osztályát vagy Dékáni Hivatalát ahova jelentkezni akarsz, lehet hogy csak 1-2 rövid mondatos választ kapsz, de ők konkrétan megmondják, hogy működik a kreditelismerés és az MSc-s felvételi együtt.

Ráadásul pluszban rá kell készülnöd a felvételire, mert az hasonló mintha húznál egy Biológia BSc-s záróvizsga tételt és azt kéne kifejteni, csak kidolgozás nélkül kapásból.

2016. máj. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!