Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi a legjobb informatikai...

Mi a legjobb informatikai OKJ-s szakképzés?

Figyelt kérdés
Egy év múlva érettségizem szakközépiskolából, de nem alakult úgy hogy azon a pályán maradok amit az iskola nyújtott, és szeretnék informatika irányban OKJ-s képzésre menni, ami rendes nappali tagozatos. Nagyon sokat olvastam utána, de melyik éri meg legjobban? Értem ez alatt a szoftverfejlesztő, rendszergazda, sitebuilder, egyéb szakmákat a felsoroltakon kívül is. Tudom, sokan mondják hogy az OKJ nem éri meg, de ha mégis akkor mit ajánlotok? Ha valakinek van valami tapasztalata akkor hova érdemes menni?
2016. ápr. 29. 23:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Egyetem, vagy felejtsd el az IT-s szakmát ebben az országban, mert a nyakadba sóznak majd minden dolgot, felelősséget minimálbérért, már HA felvesznek egyáltalán valahova OKJ szakképesítéssel.(tapasztalat)
2016. máj. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!