Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan legyek állatorvos?...

Hogyan legyek állatorvos? Melyik iskolába járjak?

Figyelt kérdés

Székesfehérváron lakok és annak a környékén szeretnék.

Itt a környéken melyik gimnáziumot javasoljátok?És hogyan tudnék állatorvos lenni?És mik a fontos tantárgyak ha állatorvos szeretnék lenni?


2016. máj. 1. 18:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Erős gimibe menj, nyomasd a bioszt és a kémiát.

Utána csak egy lehetőséged van:

[link]

2016. máj. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Előzőnek igaza van. Egyetlen hely van az országban, ahol állatorvos-képzés folyik. Emelt szintű biosz és kémia érettségi kell hozzá. Ha van a környéken, ilyen tagozatos gimibe menj / ilyen faktokat vegyél majd fel.
2016. máj. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak ez az egyetlen egy hely van?Biztos nem tudom valahogy megszerezni máshol az állatorvosit?
2016. máj. 2. 15:26
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, biztos. Nem értem, hogy miért kell értetlenkedni. Vagy ha ennyire nem hiszel nekünk, akkor te is használhatod a Google-t.
2016. máj. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem az hogy nem hiszek csak én olyat is hallotam hogy Szegeden is le lehet rakni az állatorvosit csak máshogy
2016. máj. 3. 15:59
 6/6 anonim ***** válasza:

Az ilyen "azt hallottam" szövegektől falra megyek. :)

NINCS máshol állatorvosi egyetem! És állatorvos csak állatorvosi egyetem elvégzésével lehetsz.

2016. máj. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!