Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Reális az átsorolásom költségt...

Reális az átsorolásom költségtérítésről államira ha olyan közepes a tanulmányi eredményem?

Figyelt kérdés
az első félévben 2,1 volt a kki-m 3,57-es átlag mellett, most peig 2,5 és 4 közötti lehet elég jó átlaggal. Az a gondom hogy nagyon sok nehéz tárgyam van és nem vagyok 100%-ig koncentrált mindegyikből. Hallottam ilyet is olyat is, de hátha ti tudtok konkrét példával szolgálni. jah és azt tudom hogy ez változó mert kérdés az évfolyan átlag meg ilyesmi, szóval inkább konkrét példa érdekelne. (pte villamosmérnök).

2016. máj. 6. 17:18
 1/1 anonim ***** válasza:
egészségügyi karon engem 4.33-al vettek át, a legalacsonyabb átlag amivel átkerültek azt hiszem 3.99 volt
2016. máj. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!