Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 2 feletti átlaggal is megbukok...

2 feletti átlaggal is megbukok németből, mert nincsenek meg az alapjaim. Mit tegyek most?

Figyelt kérdés

Hiába írom meg a szó dogákat 5 re az nem elég mivel én is tudom és a tanárom is tudja h nincsenek meg az alapok.

Meg is értem h megbuktat, de nem tudok segítséget kérni senkitől. Sajnos a külön tanár drága (nincs anyukámnak heti 6800Ft ja erre) 10. es vagyok



2016. máj. 12. 15:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia! Olcsóbb tanárt esetleg nem tudsz szerezni? Esetleg egyetemisták, fősulisok is vállalnak korrepetálást. Vagy a rendes tanárod nem akar korrepetálni? Szerintem ha szépen megkéred hogy segítsen neked, elvállalja, ha normális. Én tanárnak tanulok (nem német, angol), de megtenném ugyanezt a diákomért.
2016. máj. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A tanárom kedves, de azt mondta nem tud velem külön foglalkozni. Hogy van sokkal olcsóbb tanár akkor talán fizet anyukám.
2016. máj. 12. 15:39
 3/11 anonim ***** válasza:

Van használható nyelvtan könyved?

Pl. a "Német nyelvtan a középiskolák számára" (Karácsony Lajos- Tálasi Istvánné), abból tudnád tanulni a nyelvtant (ha az nem megy)

2016. máj. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
de akkor is kell valaki aki elmagyarázza nekem a dolgokat
2016. máj. 12. 16:01
 5/11 anonim ***** válasza:
És ha hetente csak egyszer mész tanárhoz? Az úgy olcsóbb.
2016. máj. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
hát igen... de az lehet h nekem kevés lenne
2016. máj. 12. 17:17
 7/11 anonim ***** válasza:

Neten rengeteg online tananyag van, tesztek, gyakorló feladatok, lehet német tévét nézni, hallgatni - ha hiszed, ha nem, azzal is ragad Rád a tudás :-)


Írd be a keresőbe, hogy online német és rengeteg oldalt ki fog hozni - azt hiszem, sulinet is van közte.

2016. máj. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszönöm ez hasznos válasz :)
2016. máj. 12. 17:27
 9/11 anonim ***** válasza:
Hasznos, de ha nincsenek meg az alapok nem fog sokat segíteni a dal meg a sorozat meg az ilyenek. Továbbra is azt mondom, hogy legalább heti egy alkalommal járj el, mert az is segít. Én matekból voltam korrepetáláson, heti egy alkalommal, és nekem rengeteget segített.
2016. máj. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
valahogy akkor megoldjuk... köszönöm a válaszokat :)
2016. máj. 12. 18:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!