Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hol tudok budapesten ilyen...

Hol tudok budapesten ilyen iskolát elvégezni? Gazdálkodási menedzser asszisztens képzésre lenne szükségem, de felsőfokura mindenképp és olyanra, amit munka mellett tudok elvégezni!

Figyelt kérdés
Ha esetleg van itt olyan, aki ilyenre, vagy hasonlóra jár vagy járt, és adna pár ötletet, tanácsot, azt szívesen venném :) Köszönöm!!
2010. ápr. 9. 10:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Például itt:


[link]

2010. ápr. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, ezt találtam én is, írtam nekik és azt a választ kaptam,hogy nem indítanak csak nappali tagozaton. Erre a képzésre lenne szükségem, de muszály dolgoznom is (nem beszélve róla, hogy sajnos a nappali tagozatból már kiöregedtem..:)levelezőn, vagy távoktatásban lenne jó. Az a baj,hogy egyáltalán nem vagyok jártas manapság az oktatás területén,hogy milyen lehetőségeim lennének, úgyhogy várom még a tanácsokat, ötleteket és köszönöm!!
2010. ápr. 14. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!