Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik szakiskola jobb, a...

Melyik szakiskola jobb, a Szinergia Erzsébet krt. -i Tagintézmény pénzügyi-számviteli üi. Vagy az EFEB pénzügyi-számviteli üi. Szak?

Figyelt kérdés
Kinek mi a tapasztalata tanulás,tanítás és egyéb. szempontból? Köszönöm.

2016. máj. 13. 11:20
 1/2 anonim válasza:

Szia!

Én leírom a tapasztalatomat, bár nem jártam egyik iskolába se amiket fent említettél.

Tavaly érettségiztem, először én is a Szinergiát néztem ki magamnak. Nem iratkoztam be, csak beadtam a jelentkezésemet. Jól döntöttem, mert találtam egy olyan sulit, ami 100x jobb nála. A suli amiről szó van az a Leövey Klára Közgazdasági Szakközépiskola és Szakiskola, a keleti és a blaha között található. Teljesen ingyenes, nappali képzés, és ami a legjobb, hogy 1 év alatt megszerezheted a szakmát! Annyi a lényege, hogy félévkor különbözeti vizsgát kell tenned, ha előtte nem volt a középiskolában pénzügyi vagy számviteli tanulmányod. Én gimiből mentem, gondolhatod mennyire voltam képbe a számvitellel.. semennyire. Az első pár hónapig szinte csak 1es meg 2es jegyeim voltak, de aztán később összeállt a kép. Valakinek könnyebben megy, valakinek nehezebben. A tanárok baromi jól tanítanak, az 1es 2es jegyeimből 4esek 5ösök lettek! Eléggé húzósak az óraszámok, volt, hogy 10 óránk is volt egy nap a héten. Már volt az írásbeli vizsga, nagyon jól sikerült, már csak szóbeli lesz 24-én adóból és az esettanulmány megvédéséből. Nem gondoltam volna még szeptemberben, hogy május közepén már pénzügyi és számviteli ügyintéző leszek :D Mindenképp nézz utána a sulinak, én bátran ajánlom!!

2016. máj. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hányan voltak nálatok egy csoportban?
2016. júl. 15. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!