Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan tanuljam az emeltszintű...

Hogyan tanuljam az emeltszintű biológiát, hogy a legjobban sikerüljön?

Figyelt kérdés
Most kezdtem el tanulni a biológiát. Ugy erzem, hogy suli mellett nem jut ra annyi energiam, mint amennyi kéne! Mit tudtok tanacsolni, milyen idobeosztassal tanuljam? Ti naponta mennyit tanultatok? Hogyan osztottátok be az anyagokat???

2016. máj. 18. 16:57
 1/1 csingilingg84 ***** válasza:

Hát..ha én egyszer rászánom magam a tanulásra, akkor azt kb. "orrvérzésig" csinálom, tehát nem nagyon csinálok mellette semmi mást, konkrétan zombi vagyok. Hogy hogy a suli mellett nincsen időd? Én már nem járok suliba...

Anyagokat pedig szépen sorban vedd, mert az emelt biológiának az a lényege, hogy komplexebben lásd az egész anyagot, ne csak kiragadott részeket. Szóval figyelni kell a részletekre, és hogy mi következhet belőlük - keresd az összefüggéseket. Ha gondolod, és van időd - bár azt írtad nem sok van - készíts ábrát, hogy mi mivel hozható össze stb.

2016. máj. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!