Ha felvesznek egyetemre, akkor lehet halasztani egy évet?

Figyelt kérdés
tudja valaki? mert hallottam ilyet... csak nem tudom, hogy ez minden szakra, vagy minden egyetemre igaz, vagy valahol nincs ilyen? ennek hol lehet utána járni?
2016. máj. 19. 10:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Az első félév kérdéses. Ismerősöm (évekkel ezelőtt) gondban volt, betegség miatt nem tudta elkezdeni az egyetemet, de a szabályzat szerint nem lehetett első félévet halasztani, dékáni kérvényt adott be és neki megengedték, nyomós oka volt rá. Azt hiszem a pécsi jog volt. De olyat is hallottam, ahol első félévben sincs semmi gond ebből. Érdemes megnézni a Tanulmányi és vizsgaszabályzatot, vagy érdeklődni a Tanulmányi osztályon.
2016. máj. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Adott kar tanulmányi és vizsgaszabályzatában kell megnézni. Van, ahol van erre lehetőség, van, ahol nincs.
2016. máj. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!