Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Debrecenben jó szakközépsulik?

Debrecenben jó szakközépsulik?

Figyelt kérdés

Semmiképp sem szeretnék gimibe menni, mert ha netalán majd elbukom az egyetemet, akkor nem lesz semmi szakképzettségem, szóval valami "erősebb" szakközép kellene...igazából kb. mindegy, hogy milyen szakok vannak, mert még fogalmam sincs, mi szeretnék lenni...ha tényleg olyat sikerül találnom, amit nagyon nem fogok szeretni, akkor max jobban fogok igyekezni, hogy felvegyenek egyetemre és ne egész életemben valami olyat kelljen csinálnom, amit nem szeretek.:D

Tehát ajánlanátok Debrecenben szakközépiskolákat pls?😊

13L



2016. máj. 20. 17:05
 1/6 anonim ***** válasza:
42%
Bethlen :)
2016. máj. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
29%
De mi érdekel?
2016. máj. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
42%
Vegyipari
2016. máj. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A probléma az, hogy sajnos hiába mész középsuliba a szakképesítést már nem kapod meg, hanem ott kell maradnod 1 vagy két évet. A Bethlen pl. felvitték 2 évre. Ha érdekel a közgazdaság ajánlom, mert már egyre több a gazdaság ha érdekel erről még tudok mesélni :) A Mechwart is az egyik legerősebb, de az inkább fiús iskola bár nem feltétlen hátrány XD Ott például erős az infó. A vegyipari is tényleg jó, ha szereted a kémiát. Még a Dienes sem rossz, egészségügyi.
2016. máj. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szerintem kereskedelmi suliba érdemes menni mert pl a pincéreket mindehol keresik és Ausztriába rengeteget kereshetsz,én pont ezért választottam egy kereskedelmi iskolát és ott szeptembertől vendéglátásszervezést fogok tanulni :)
2016. máj. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mechwart
2016. júl. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!