Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egészségügyi szervezőnek csak...

Egészségügyi szervezőnek csak levelezőn lehet tanulni a Semmelweisen?

Figyelt kérdés

2016. máj. 25. 23:13
 1/3 anonim ***** válasza:
A felvin nappali is kint van.
2016. máj. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mit csinál az eü. szervező?
2016. jún. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Arra a kérdésre válaszolva, hogy miről szól ez a szak, arról írnék.


Széchenyin tanulom, nappalin, biztosítási szakirányon jelenleg. Elsőre nekem sem volt világos miről szól, sőt első évbe sem jöttem rá. Mikor jött a szakírány választás, akkor világosodtam meg.

Biztosítási szakírányon a társadalombiztosítás, a nyugdíjbiztosítás, egészségügyi rendszerek felépítését, jogi rendszerét, biztosítási pénztárakat, üzleti pénztárakat foglalja magába. Én egyre jobban megszeretem, és itt Győrbe talán van esély elhelyezkedni, akár OEP, vagy ONYFnél, kórházba, egészségügyi intézményeknél, de szerintem bankba, vagy akár HR-nek is elmegy az ember. Ha bármi kérdésed lenne még a szakkal, akkor írj nyugodtan :)

2017. jan. 30. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!