Pszichológia levelező?

Figyelt kérdés

Aki erre a szakra jelentkezett levelezőn költségtérítésesen , hány pontotok lesz kb?

Melyik egyetemet jelöltétek meg?

Szerintetek milyen lesz a ponthatár ?

+Emeltet ti miből csináltatok ?



2016. máj. 27. 23:30
 1/8 anonim ***** válasza:

450-460 közötti pontra számítok, de még a szóbeli hátra van.

Angolból emeltezek.

KRE-BTK-t jelöltem meg.

A ponthatár lutri, volt itt 428 is és 456is :)

Most ugye 435 alá nem mehet.


Te hová szeretnél menni és hány ponttal?

2016. máj. 28. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

A 435 minimum pont az államilag támogatott, nappali szakokra vonatkozik. Én a költségtérítéses, és levelezőt kérdeztem. Úgy tudom, itt mindig alacsonyabb..

Jó neked, hogy ilyen sok pontot összeszereztél, biztosan felvesznek:)

Én SZTE,DE,PTE jelöltem be de nekem nem sikerült ilyen jól, ezért félek, hogy nem vesznek fel.. Kb 385-390 pontom lesz.. :/ Remélem olyan alacsonak lesznek a ponthatárok mint 2013-ban.. Akkor DE levelezőn, fizetősön csak 264 volt a ponthatár. Remélem valami csoda folytán most se lesz nagyon magas..

2016. máj. 28. 11:10
 3/8 anonim ***** válasza:
Ó, tényleg? Nem vagyok teljesen képben a ponthatárokat illetően, hogy őszinte legyek. Ezt szeretném tanulni, de nem merültem el a felvi bugyraiban, mert csak túlstresszelném magam. Azt hittem, hogy a 435 mindenkire vonatkozik, de ha levelezőre nem, akkor én csak örülnék neki, ha nem menne oylan magasra. NAgyon drukkolok neked!
2016. máj. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Én úgy tudom, hogy a pszicho általában az egyik legmagasabb ponthatárú szak. És levelezőből nincs államis, továbbá a levelező sokszor magasabb pontot igényel, mint a nappali. Legalábbis én két évre is emlékszem, amikor ez így volt. Nyilván logikus miért...
2016. máj. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

De ha ajánlhatok valamit, menj el inkább önismereti terápiába és hanyagold a pszichológia hallgatását. Azt, hogy egyéni vagy csoportos, határozza meg a tárcád mérete. Mindkettő a maga nevében hasonlóan hasznos.

Noha én nem bántam meg, hogy elvégeztem már 6 évet, és valószínű ha újra választanék akkor sem döntenék másként, de én már nem vagyok a régi. :)

2016. máj. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Miből gondolod, hogy màsnak nem jó a pszichológia?

Mivel ismeretlennek mondod hogy ne ezt tanulja, így gondolom a képzéssel van problémád. De mi? Miért nem ajánlod?

2016. máj. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

4-esnek üzenném:

Egy szóval se mondtam, hogy államilag támogatottra mennék :D én költségtérítésestől beszéltem.

Levelezőn meg általában alacsonyabbak a pontok, lehet hogy volt 1-2 év amikor magasabb volt, de nem mondanám gyakorinak..

( Valamint van államilag támogatott levelezős pszichológia képzés a KRE-BTK-n... )

2016. jún. 2. 10:05
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom régebben milyenek voltak a ponhatárok, mostanában sokkal magasabb levelezőn, mint nappalin.
2022. jún. 4. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!