Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A napokban elkezdett érdekelni...

A napokban elkezdett érdekelni a felszolgálás, de csak kimondottan hajón. Egy ismerősöm már hónapok óta utazik és csak azt látom, hogy már mennyi országot bejárt. Érdemes e elvégezni ezt a szakmát?

Figyelt kérdés
2016. máj. 30. 13:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem. A sok országot, amit bejárt az ablakból látta, max. 1 napot tudott kimenni, egyébként napi 12-15 órákat melózik állva, sétálva, éjjel-nappal. Megéri talán anyagilag, bár, hogy őszinte legyek kapásból tíz olyan végzettséget tudok mondani, ami jobban megéri, és még vízhólyagod sem lesz tőle, ráadásul a családod sem csak egy évben egyszer látod.
2016. máj. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elég fárasztó munka
2016. máj. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Óceánjáró hajó?

(Én biztos nem bírnám)

2016. máj. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
10 év anyaföldön pincérkedés után mondom, hogy eszembe sem jutna. Alig vártam, hogy akármi másra alkalmas legyek. Brutális fizikai munka. És akkor én még nem is bazi nagy hajón dolgoztam...
2016. máj. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek,hogy írtatok.Majd jobban átgondolom,de biztos akkor nem leszek felszolgáló.
2016. máj. 30. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!