Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szakács képzést megérné...

Szakács képzést megérné elvégezni?

Figyelt kérdés

sajnos nem tudok főzni, itthon rántotta+sült krumpli amit eddig csináltam, meg az ilyen apróságok, de szivesen kipróbálnám magam, érdekel ez az egész,nemtudom eddig miért nem jutott eszembe

most érettségizek, okj-re érdemes lenne jelentkezni szerintetek?


2016. máj. 31. 16:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha más irányba nem mozdulnál, persze. Ha jól csinálnád, mindenképpen, csak azt gondold át, hogy utána még mit tanulnál
2016. máj. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Érdekességnek remek. Amúgy brutál fizikai munka. Simán veri a házépítést, mert itt még éjjel is dolgozhatsz, leülni nem lehet, nincsenek ünnepnapok, se hétvége, se semmi. De ha csak buliból csinálod, akkor sok hasznos dolgot tanulhatsz. Megélni is meg lehet belőle, csak milyen áron?
2016. máj. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

most jobban utánaolvastam mások mit gondolnak róla, de ezt nem értem, miért kéne 14-16 órákat dolgozni egy nap? miért nem dolgozik akkor több ember váltásban?

...

2016. máj. 31. 19:09
 4/8 anonim ***** válasza:
Mert nem éri meg a munkáltatónak. Nem csak a fizetés, de a járulékok és egyebek sem, ahogy a szabik és a többi. És mindig talál helyetted mást, ha nem vállalod. Én pincérkedtem sokat, azért láttam bele a konyhai dolgokba is. Hidd el, brutál teperés megy. Kint is, bent is.
2016. máj. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
akkor mégis milyen szakmát lenne érdemes tanulni? kb. semmilyet :') minden munka egy rakás szr, már másfél éve ezen rágódok, hogy mit tanuljak és egyszerűen hihetetlen, de minden szr
2016. máj. 31. 19:14
 6/8 anonim válasza:
Hát buliból ne kezdj bele mert nagyon megfogod bánni hidd el ;)
2016. jún. 14. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ja és 2-esnek igazat adva tavaly nyáron én is szívesebben mentem betonozni építkezésre mint hogy a konyhán dolgozzak. És érdekes a nap végén nem is fáradtam el annyira. :o
2016. jún. 14. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

nincs is már tervben:)

nagyon szivesen csinálnám, olyan körülmények között amelyek mellett lehet edzeni és még életem is lenne:) szóval minden tiszteletem a szakácsoknak:) én inkább kihagyom:)

2016. jún. 15. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!