Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Felsőoktatási szakképzésre...

Felsőoktatási szakképzésre jelentkeztem,3-as matekkal menne?

Figyelt kérdés

Pénzügy és számvitelt jelöltem be első helyen, második és harmadik hely kereskedelem és marketing(a harmadik helyen logisztikai)

3-as matekkal mennének ezek?Jelentkezéskor is sokat kutakodtam, hogy milyenek ezek a képzések és biztató volt, azt hallottam, hogy 3as matekkal is meg lehet csinálni.Most, hogy az érettséginek mindjárt vége, azt mondták nagyonnagy hülyeség lenne oda mennem, mert ugyanazt várják el mint az alapképzésen lévőktől.

Szerintetek próbáljam meg, vagy inkább válasszak valami OKJ képzést?Az OKJ képzéseket böngészem másfél napja de a lehetőségek borzalmasak.


2016. jún. 1. 09:23
 1/1 anonim ***** válasza:

A 3-as matek nem mindegy, hogy mit jelent.

40 vagy 59%?

2016. jún. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!