Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » MOME Fotó I. tanfolyamról...

MOME Fotó I. tanfolyamról tudtok tapasztalatokat, véleményeket megosztani velem?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem ettől a tanfolyamtól válik valaki profi fotóssá, nem is célom ez. Azonban az intenzív érdeklődés megvan bennem, hogy egy úgymond "másik világot" is megismerhessek az eddigi természettudományi tanulmányaimmal szemben. Tanulni és fejlődni, új perspektívákat átélni szerintem izgalmas és jótékony tevékenység. Summa summarum, akad itt olyan egyén aki tapasztalt erről valamit, mennyire kifizetődő a képzés stbstb? Bármilyen vélemény, tanács, észrevétel s legfőképpen tapasztalat hasznosnak fog bizonyulni. Köszönöm!
2016. jún. 4. 09:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem szorosan a kérdésre válasz, de én azt mondtam kolléganőmnek hasonló (nem pont ugyanaz) ügyben, hogy én nem adnék ki másfélszázezer forintot egy olyan tanfolyamra, aminek minden szava megtalálható a neten, angol nyelvtudás birtokában.

Kiadta. :D Aztán azt játszottuk, hogy hozta a feladatos képeit, én meg mondtam, hogy mit mondtak rá a tanfolyamon. Nem nagyon emlékszem, hogy mást mondtak volna.

Ezzel együtt is, ha elmész, neked hasznos lehet, mert egy arra alkalmas egyéniség jól tudja húzni az embert. A társaság versengésre ösztönöz, a tanfolyam szervezettségre megkötelező haladásra (kényszer nélkül ez sokaknak nem megy).

2016. jún. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat. Valóban igazad van, ez egy nagyon rövid képzés, és könnyen előfordulhat, hogy semmi olyat nem tanítanak, amit az interneten ne találhatnék meg. Csak sajnos nekem egyetemi képzésre nincs már időm, se nappali OKJ-ra, se semmi ilyesmire. És igen, én ismerem magam és úgy érzem, hogy szükségem van a közösségre, hogy kihozzam magamból a legtöbbet ebben a témában, magamtól egyedül tudom, hogy nem adnék bele mindent.
2016. jún. 5. 09:14
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor rajta! Örülnék neki, ha utána leírnád tapasztalataidat.

(Meglepett a hozzá nem szólások tömege, de hát van ez néha így.)

2016. jún. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Pontosan mit értesz a kérdésed alatt, milyen tapasztalatokat?
2016. jún. 5. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!