Corvinusra átjelentkezés?

Figyelt kérdés

1. éves hallgató vagyok a BGE emberi erőforrások nappali szakon. Érdeklődöm, hogy átjelentkezhetek-e a BCE emberi erőforrások nappali szakára, ha megvan a 60 kreditem, és a 3-mas átlagom, illetve elértem a min. 90%-át a felvételi ponthatárnak.

A honlapon csak az emberi erőforrások levelező szakáról olvastam, de a nappaliról nem.



2016. jún. 5. 15:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Állami finanszírozású vagy, vagy költségtérítéses?
2016. jún. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Költségtérítéses
2016. jún. 5. 20:29
 3/9 anonim ***** válasza:

itt írja le, minek kell megfeleljél az átvételhez: [link]

Ha további kérdéseid vannak, akkor menjél be a kar tanulmányi osztályára, ott tudnak majd segíteni.

2016. jún. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi, még azt vettem észre, hogy az emberi erőforrások szak szerepel a gazdálkodástudományi és a közgazdaságtudományi kar honlapján is. Lehetséges, hogy mindkettőhöz tartozik?
2016. jún. 5. 21:59
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy szerepel, de idén csak a GTK-ra lehet felvételizni e szakra. A tavalyit sajnos nem tudom, de a GTK honlapján van releváns információ az átvételről, tehát tavaly is ott szerepelhetett a felvételinél ez a szak.
2016. jún. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tavaly még a KTK-n volt ez a szak, idéntől viszont már a GTK-n hirdetik meg. Ez számodra azért fontos mert K-karon 245.000 volt a tandíj, G-karon már 350.000 lett.
2016. jún. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi az infót, de ez akkor is így van, ha én nem 1. éves emberi erőforrások szakra mennék, hanem 2. évesnek, azaz folytatnám? Mármint nem csak az ősztől indított emberi erőforrások szak lesz a gtk-n?
2016. jún. 20. 16:20
 8/9 anonim ***** válasza:
Mivel szeptembertől szeretnél itt tanulni és szeptembertől "hivatalosan" csak G karon van emberi erőforrások, így szerintem már te is G karos leszel. Bár ha azt nézzük hogy jelen pillanatban viszont csak K karon lehet ezt tanulni így az sem logikátlan hogy K karos legyél, de az a biztos ha felhívod a TO-t vagy megkérdezed a HÖK-öt. [link]
2016. jún. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi
2016. jún. 21. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!