Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mérnökinfó vagy programtervező...

Mérnökinfó vagy programtervező infó mennyire nehéz?

Figyelt kérdés
Mérnökinfót kinéztem a pázmányon és óbudain programtervező informatikus szakot meg az ELTE-n néztem. Csak kérdezném, hogy mennyire nehezek ezek a szakok mennyire lehet mellettük diákmunkát vállalni.

2016. jún. 5. 15:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az első évben semennyire. Legfeljebb hétvégén egy nap, de inkább az is csak a 2. félévben, vagy nyáron ami belefér.
2016. jún. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát ez elég nagy baj pedig nekem nagyon kéne a pénz.
2016. jún. 5. 15:54
 3/6 anonim ***** válasza:
Ugyan nem a programtervezőire járok, hanem az ELTE-n belül másik szakra, azonban volt csoporttársamtól, aki már ELTE PTI-re jár, hallottam, hogy az előadást kötelezővé akarják tenni a következő tanévtől, vagy már el is dőlt hogy az lesz, ezt nem tudom. Mindenesetre ez eléggé megtépázza a hallgatók munkavállalási lehetőségeit.
2016. jún. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát, húzós a kérdés. A képességeidtől függ leginkább. Alkalmi melók még beleférnek, mondjuk szorgalmi időszakban heti 3x8 óra úgy, hogy ne menjen a gyakorlatok rovására. Rendszeresen dolgozni mondjuk minden hétköznap és mellette csinálni az baromi húzós lenne, de nem lehetetlen, csak nagyon fárasztó gondolom.


Egyébként levelezőn nem gondolkodtál? Akkor teljesen más lenne a felállás.

2016. jún. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De de akkor már nem tudnák diákmunkát vállalni nem?
2016. jún. 5. 16:36
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem, de azért pesten nem csak diákmunka létezik:) Barátnőm is levelezőn van, mondjuk teljesen más szakon, ő okj-t is csinál mellette és dolgozik is eladóként
2016. jún. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!