Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ti milyen sorrendbe írnátok?

Ti milyen sorrendbe írnátok?

Figyelt kérdés

Ezeket az iskolákat gondoltam megjelölni:

Illyés Gyula

Veres Péter

Eötvös József

Madách Imre

Weöres Sándor

Szt.Margit (Gyenge B terv-ként)

Én így gondoltam de segítsetek!

Kitünő tanuló vagyok :)

Válaszokat előre is köszönöm :)



2016. jún. 6. 18:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%

Erősségi sorrend:


1.) Eötvös

2.) Veres Péter

3.) Illyés Gyula

4.) Madách Imre

5.) Szent Margit

6.) Weöres Sándor


Szerintem az utolsó kettő mindenképpen maradjon B terveknek. Sokkal gyengébbek, mint a felső 4.


Amit tudok a sulikról:


Eötvös: Nagyon jó közösség, héttől függ, mennyit kell tanulni, sokak szerint kemény, mások szerint nemannyira, szóval inkább egyénfüggő. A tanárok közül mondhatni nincs rossz, de tényleg, egytől egyig majdnem mindegyik remekül tanít, a diákok szintjén és nagyon számít a diákok véleménye.


Madách: Nyelvben erős suli, meg inkább humán tantárgyakban. Nagyon liberális, itt is nagyon jó a közösség, számít a diák véleménye stb. Egyes második nyelv tanárokból van rosszabb és van jobb is, míg az első nyelv tanárok szinte mind nagyon-nagyon jók. Sok szakkör van, főleg ilyen filmes/színművészetis stb.


Veres Péter: Csak annyit tudok róla, hogy egyenruhába kell járni, meg papucsban, és eléggé lepukkant az épület :/

2016. jún. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm :)

Ezek közül tudnál valamelyikről bővebben beszélni?

Te hova jársz? (ha kérdezhetem)

2016. jún. 6. 19:53
 3/11 anonim ***** válasza:
37%

Bővebben már amelyikről tudtam mit mondani, már leírtam :) Esetleg a szóbelikről tudok még mesélni, vagy ha van konkrét kérdésed, esetleg arról.


Berzsenyibe járok :))

2016. jún. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Akkor viszont köszönöm megint a válaszodat :)

Mondhatni a szóbeli még egy picit messze van így is csak tervezem hogy ezeket jelölöm meg :)

2016. jún. 6. 20:04
 5/11 anonim ***** válasza:
Szívesen:)
2016. jún. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szia, ezek közül az Eötvös a legerősebb, a Budapest legjobb középiskolái listán a második, utána a Veres Péter a harmadik. Aztán jön egy ugrás, a Madách a 12., én idejárok, ha esetleg van valami konkrét kérdésed, írj. Bátran ajánlom:) A többit annyira nem ismerem, de szerintem ezek gyengék egy kitűnő tanulónak. Esetleg az Eötvös, Veres Péter, Madách hármas és a Szent Margit között (ez a 47., 2015-ös ötvenes listám van, a többi nem is szerepel rajta) létezik még sok jobb hírű iskola, pl. ilyesmikben, hogy Szent László, Veres Pálné stb. nem gondolkozol? Csak mert ezek egy Weöres Sándornál biztos többet érnének.
2016. jún. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
19%

Szia en igy irnam.

Eötvös:jo kozosseg, legerosebb suli, jo tanarok.

Veres peter.

Illyes gyula

Madach imre

Az utolso kettot en meg sem jelolnem:D

Amuy nem gondolkoztal a budapesti szent istvan gimin? Az az eotvos mogott van ket hellyel. A madachnal viszont sokkal erosebb. Jo a kozosseg, a tanarok nagyon jofejek:D. Szep az epulet es szinvonalas az oktatas:D

2016. jún. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Mindjárt olvasok a Szent István-ról csak nem mindegy hogy merre van, apukám nem engedne el bárhová :)

2016. jún. 12. 18:15
 9/11 A kérdező kommentje:
Valamelyikőtök küldött nekem egy úzenetet és véletlenül kitöröltem bocsi :( ha ráérsz leirod ujra?köszi :)
2016. júl. 17. 22:02
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Végül melyik suliba mész?
2017. ápr. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!