Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen középiskolákat tudtok...

Milyen középiskolákat tudtok nekem ajánlani?

Figyelt kérdés
Jövôre felvételizem,de még nem tudom hova menjek. Kitûnô tanuló vagyok és valami erôsebb iskolát szeretnék, lehetôleg Egerben,Debrecenben vagy Budapesten. Matek szakra, gimnáziumba ahol lehet angolt tanulni és az alapoktól kezdhetem a francia nyelvet!

2016. jún. 7. 19:55
 1/1 anonim ***** válasza:

A te iskolad a Budapesti Szent Istvan Gimnazium:D ha erdekel vele kapcsolatban valami nyugodtan irhatsz)

Azert azt megjegyeznem hogy orszagos hetedik nagyon eros, jo a kozosseg, realos suli, van matek szak, angolt emelt oraszamban tartanak es franiciat valaszhatsz kezdofokon plusz nyelvkent:D szoval....eza te sulid:D (meg az enyem is ...xdd)

2016. jún. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!