Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Megéri gyógytornásznak tanulni?

Megéri gyógytornásznak tanulni?

Figyelt kérdés
Az érdekelne elsősorban hogy megéri e elvégezni ezt a képzést? El lehet vele helyezkedni? Fizetés? Egyetem nehézsége? Vagy ha nem ajánljátok , akkor milyen más szak lenne még jó?

2016. jún. 8. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Elég sok a gyógytornász hallgató, de a sok Hans és Jürgen Ausztriában meg Németországban felszívja a piacot.


Viccet félretéve, megéri. Nem a legnagyob hiányszakma, de olyantól nem kell tartani, hogy nem lesz állásod.

2016. jún. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem megéri főleg ha a gyógytornász mellé, fizikoterepeuta is leszel. Nem tudom h ilyet lehet e
2016. jún. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 mi a fene ***** válasza:
100%
Egészségügyben mindig lesz állásod, külföldön is. Van továbbképzésre lehetőség, és maszekolni is lehet, ha ügyes vagy, de csak akkor menj az eü. be, ha van türelmed a beteg emberekhez, mert van ám nyűg is szag is néha, viszont sikerélmény is ad. Kihozzák a beteget a műtőből, fekszik mint a báb, és 8-10 nap múlva saját lábán ! igaz mankóval távozik. Ez csak egy példa, vannak hosszan elnyúló kezelések is, ahhoz meg türelem, és kitartás kell.
2016. jún. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ellent kell mondjak többieknek. Rengeteg GYT-t képeznek, de keveset alkalmaznak. Itt nálunk Pécsen egy kórházban voltam gyakorlaton (nem GYT leszek), beszéltünk az itteni gyógytornász csajjal és kb az egész kórházat ő vitte. De nem azért nem vesznek fel többet mert nincsenek, hanem mert nincs pénz hogy többet alkalmazzanak. Inkább kinyírják azt az egy-két embert aki csinálja.
2016. jún. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!