Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Érettségivel lehetek mozdonyve...

Érettségivel lehetek mozdonyvezető?

Figyelt kérdés
Tudom hogy kell tanfolyamra járni,szeretnék majd mozdonyvezető lenni,mert amit jelenleg tanulók azt nem szeretem.
2016. jún. 9. 12:24
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem igen
2016. jún. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Remélem,amikor lesz tanfolyam az fen lesz a MÁV honlapján igaz ?
2016. jún. 9. 14:53
 3/5 anonim ***** válasza:

Most épp nem érem el az oldalt, de a mav-start honlapon a MÁVcsoport fülre kattintva, a Karrier témán belül találsz szerintem hasznos infókat.

Szerintem lehetsz, hiszen felesleges annál magasabb végzettség, az a lényeg, hogy a tanfolyamon jól megtanuld. Villamosvezető már 8 általánossal is lehetsz, az érettségi már csak előny ott, szerintem itt sincs sokkal másképp.

2016. jún. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja, és nem biztos, hogy nagyon reklámozni fogják a fő honlapjukon, úgyhogy szerintem vagy vedd fel velük a kapcsolatot élőben/telefonon/emailben, vagy iratkozz fel egy ilyen állásajánlatos hírlevélre, ha jól láttam van valami ilyesmi az előbb említett fülön:)
2016. jún. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, az érettségi az egyik alapfeltétele a jelentkezésnek. A szakirányú végzettség (pl. dízelmozdony-szerelő OKJ, vasútüzemvitel-ellátó OKJ) csak előny lehet, és itt a lehet-en van a hangsúly, ugyanis nagyon sok egyéb szempontot figyelembe vesznek. Főleg a személyes elbeszélgetésen van a hangsúly, ott nagyjából kiderül, olyan ember vagy-e, amilyet ők elképzeltek, mint leendő mozdonyvezető. Ha igen, akkor érettségivel is felvesznek, ha nem, akkor lehet több OKJ-d is akár, nem fognak beválogatni. Sok sikert.
2016. jún. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!