Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » SOTE ÁOK -ra elég az emeltszin...

SOTE ÁOK -ra elég az emeltszintű biológia és kémia érettségi, vagy pedig van belőle felvételi is?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdem, mert én úgy tudtam hogy csak érettségi kell, de viszont többtől is hallottam, hogy ,,hiába sikerült jól az érettségi, mégse csinálták meg a felvételit!!! ''Most akkor van felvételi vagy nincs???
2016. jún. 18. 14:58
 1/3 anonim ***** válasza:
A felvételi központilag történik, egységes szabályok alapján, alapja az érettségi, és az eljárás dokumentumok leadásából áll, nem kell semmilyen aktív cselekvés, nem tartanak az intézmények külön felvételit. Az általad idézett mondatnak pedig nem látom az értelmét.
2016. jún. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Csak ilyen művészeti egyetemeken van felvételi

(színészet, zene, képzőművészet)

2016. jún. 19. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem! Köszi szépen!
2016. jún. 19. 02:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!