Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek mit tegyek, ha...

Szerintetek mit tegyek, ha nem sikerül a vizsgám?

Figyelt kérdés

Elvileg átraknának önköltségesre kreditek miatt, számomra viszont ez a képzés nem ér annyit, hogy fizessek érte.

Passziváljak és felvételizzek újra máshova? De akkor meg jövő szeptemberig meg lennék lőve, mert ez a passziválás esetemben pont csak annyira lenne jó, hogy még gondolkozzak azon akarok-e fizetni.



2016. jún. 20. 23:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Milyen szakon vagy, melyik egyetemre jársz, hányadik féléved ez?


De ha úgy gondolod, hogy nem ér semmi pénzt ez a képzés, akkor passziválj és felvételizz újra.

2016. jún. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Adj be dékáni méltányossági kérelmet még egy vizsgaalkalomért.
2016. jún. 21. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Gondolod ezeket le fogom ide írni ide?
2016. jún. 21. 00:39
 4/11 A kérdező kommentje:
áhh az kemény lenne
2016. jún. 21. 00:43
 5/11 anonim ***** válasza:
73%
Nyomorék vagy amugy, egy tipikus lusta magyar egyetemista... Oda való vagy te? Miert nem tanultál egyáltalán??
2016. jún. 21. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%

Ha úgyis ott akarod hagyni kit érdekel hogy leírod-e :D Jár oda párszáz diák valószínűleg senki nem jön rá, hogy te vagy az. Csak marhára nem mindegy, hogy egy nevenincs fősuli politológia szakán szenvedsz negyedik éve, vagy az egyik top egyetem elsőéves hallgatója vagy. Meg hogy most a képzéssel van a bajod összességében, vagy csak az egyetemen tanítják rosszul. Hasonló pályán akarsz maradni, mennyi kreditet kapartál össze, hány éve szívsz ezzel? Ha nem tennének fizetősre maradnál?


Mi a kemény a méltányossági kérelmen? Beírni egy okot hogy miért igényled? :D

2016. jún. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
56%
jó akkor ne írd le, hogy milyen szakra jársz, ha ez ilyen topsecret információ.. csak segíteni akartam
2016. jún. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Még az utolsót csak csak megértem min háborodik fel bár az sem teljesen jogos, de az előtte író kettő nem értem mire okít ki így, kér számon vagy ítél el ismeretlenül, hogy lusta vagyok meg stb. Első évem tolom itt, de másra számítottam ezért is írtam, hogy számomra nem ér annyit, hogy fizessek érte. Top secret igen, mivel nem tartozik a kérdéshez, hogy hova járok. Azt hittem néhány ötlettel tud szolgálni itt valaki is, ami hasznos lehet és nem rosszindulatú, de úgy tűnik ez a tipikus életunt, belerúgok a másikba jó magyar módjára csak-csak előkerült azért az arcotokból.
2016. jún. 21. 10:58
 9/11 A kérdező kommentje:
Asszem itt le is zárom ezt a kérdést és törlöm a saját kérdéseim közül. Megmondó emberek véleményére nincs szükségem :)
2016. jún. 21. 11:07
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát passziválj. Aztán felvételizz másik szakra, addig dolgooz nyelvet tabulj. Nyelvtzdás tuti nem időpocsékoláa
2016. jún. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!