Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egyetemen első félévben lehet...

Egyetemen első félévben lehet halasztani?

Figyelt kérdés
2016. jún. 25. 13:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, a státusnál neptunban lesz lehetőséged passzív félévvel (vagy 2-vel) indítani, ilyenkor természetesen nincs tandíj, semmi sem terhel, de egy-egy egyetemen 3 passzív félévet (főleg az elején) nem engednek, 2-t igen. (1 évet)
2016. jún. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sajnos nem mindenhol lehet, utána kell érdeklődni.
2016. jún. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!!

Februártól kezdenék, csak nem tudom, hogy akkor vajon fel lehet-e venni azokat a tárgyakat, amiket a többiek őszi félévben tanultak....

2016. jún. 25. 13:24
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyetemfüggő, van ahol engedik, van ahol nem.


Második kérdésed is elég egyetemfüggő, nálunk pl. a tárgyak vagy tavaszi vagy őszi élévre vannak meghirdetve (max 1-2 kivétel van), ráadásul az egymásra épülések miatt jó eséllyel a tavaszi élév tárgyait sem tudnád felvenni, mert nem teljesítetted az előkövetelményt (tehát azt, hogy meg legyenek az első féléves tárgyaid). Tehát nálunk pl. normálisan nem is lehet 1 félévet halasztani, de lehet hogy máshol nem így van.

2016. jún. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
megkérdezhetem, hogy hol tanulsz?
2016. jún. 25. 14:35
 6/6 anonim ***** válasza:

Én még olyanról ne hallottam, ahol rögtön az első félévet lehet passziválni, bár ettől függetlenül lehet, hogy van ilyen.


Szerintem írd le, hogy melyik egyetemről van szó, anélkül senki se fog tudni válaszolni. Sőt valójában, ha tudod az egyetem nevét akkor csak egy Google keresés...

2016. jún. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!