Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van esélyem rá, hogy 420...

Van esélyem rá, hogy 420 ponttal valamelyik orvosira bekerülök?

Figyelt kérdés
SOTE-t eleve nem jelöltem, a másik háromra gondolok.

2016. jún. 25. 21:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Blaze it.



Egyébként a felvis ponthatárok többnyire megbízhatóak.

2016. jún. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

de az attól függ, hogy a jelentkezők milyen pontokat értek el

és ahogy itt olvasgatom, mindenki 480 körül....

2016. jún. 25. 21:46
 3/17 anonim ***** válasza:

Az eddigi évek ponthatárait nézegetve szerintem 420 pont valószínűleg elég lesz.

Nem abból kell kiindulni, hogy itt miket írogatnak.ű

1. Messziről jött ember azt mond, amit akar. Nem tudhatod, hogy tényleg annyi pontja van-e, amennyit ír. Az is lehet, hogy valaki csak trollkodik, vagy mindig ugyanaz a pár ember írja be a pontjait minden kérdéshez.

2. Ha igaz is, amit írnak: nyilván azok büszkélkednek a pontjaikkal, akik nem aggódnak. Senki se fog idejönni, hogy "orvosira akarok menni, de sajna csak pontot sikerült összeszednem". Az fogja az arcodba tolni a pontszámát, akinek sok van.

2016. jún. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Jah, 480... ne röhögtess! :D

Több, mint nevetséges ilyen számokról beszélni.

Nem kell betojni!

2016. jún. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Komolyan ilyeneket írnak, 490-t is olvastam, de szinte mindenki 450+.....

El vagyok keseredve nagyon :(

2016. jún. 25. 22:38
 6/17 anonim ***** válasza:
71%
Nekem 473 lett és sok figyelmetlenségi hibám volt, nem lehetetlen ennyi pont, könnyű volt idén. Ugyanakkor hallottam sokaktól 440 körülit is, 480 fölöttiek dupláztak. Szerintem ne ess kétségbe, emelkedni fognak a pontok, de szinte biztosra veszem, hogy 10-nél többel nem nőnek.
2016. jún. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
ilyen pontszámmal nincs helyem ott...
2016. jún. 25. 23:12
 8/17 vonószenekar ***** válasza:
A szegedi orvosi nagyon jó, szerintem oda elég lesz a pontszámod. Hajrá!
2016. jún. 26. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

"ilyen pontszámmal nincs helyem ott..."

Az ilyen vizsgáknak pont az a hátulütője, hogy pillanatnyi állapotot tükröznek. Az érettségi végképp "szívás", mert ezen rengeteg múlik. Izgulsz, fája fejed, hasad. Olyat is rontasz, amit egyébként tudnál. Ez alapján ne írd le magad. Nem azt mondom, hogy könnyen megy majd az orvosi, de attól, hogy másoknak 470+ a pontjuk, neked meg "csak" 420, nem vagy kevésbé odavaló, ha felvesznek. :)

2016. jún. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha a kellő emeltek megvannak, van esélyed. Ne érezd rosszul magad, ezek a pontok nem tükrözik, mennyire vagy odavaló. Ha valaki a jegyeit viszi, az lehet egy nagyon jófej tanár is.
2016. jún. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!