Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogy tudnék hangmérnöknek...

Hogy tudnék hangmérnöknek tanulni?

Figyelt kérdés

Még egyenlőre van két évem az érettségiig, de már most elkezdtem nézelődni, hogy hol tudnék tovább tanulni hangmérnöknek, viszont sajnos elakadtam... Először mindenképp egyetemre akartam menni, aztán ugye rá kellett jönnöm, hogy csak a Filmművészetin van hangmester képzés, de ugye az azért más...

Szóval az egyeteről lemondtam, viszont okj-s képzések között meg nem találtam hasonlót, pedig hallottam, hgoy van ilyen.

Hol lehet hangmérnöknek, esetleg hangtechnikusnak tanulni? Ti melyiket ajánljátok? esetleg van saját tapasztalat?

Ja és mindenképp fontos lenne, hogy ha lehet államilag támogatott legyen. (de most ne ezen múljon a dolog, csak jó lenne. )


Előre is köszi szépen a válaszokat! :)



2016. jún. 27. 01:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Villamosmérnök képzés kell, aztán mellé lehet hangtechnikusi OKJ-t végezni.
2016. jún. 27. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!