Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Felvi.hu lapon lehet méh...

Felvi.hu lapon lehet méh jelentkezni felsőoktatásra, alapszakra vagy lejárt már a határidő?

Figyelt kérdés
Önköltségesre mennék,fizetősre. Regisztráltam a felvi.hu ra, de elakadok a jelentkezésnél. Úgy tudtam még lehet jelentkezni.

2016. jún. 28. 09:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Februárban már lejárt. A Pótfelételin még lehet,hogy tudsz jelentkezni, ez jőlius végén lesz elérhető.
2016. jún. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen, nekem is azt írta ki hogy februárban lejárt a határidő. De a pótfelvételin szeretnék jelentkezni. Hol érhetem el a pótfelvételit és pontosan mikor?


Most a felvi.hu regisztrációm jó a pótfelvételihez? Hogy kell jelentkeznem?

2016. jún. 28. 09:28
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

MOndtam, hogy július végén lesz elérhető. De amúgy a felvi.hu-n minden le van írva.

[link]

Itt tudsz majd belépni, ha aktuális lesz, de majd csak ha kijöttek a ponthatárok, utána kezdődik a pótfelvételi eljárás.

2016. jún. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A pótfelvételire augusztus elején lehet majd jelentkezni.
2016. jún. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4-nek. Hol? A felvi.hu lapon, Interneten? Vagy külön levélben?
2016. jún. 28. 13:13
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A hármas válaszban belinkeltem, hogy hol kell majd jelentkezni.........
2016. jún. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Már leírta valaki más. Ha ennyire nem megy a szövegértés, légy oly szíves ne vedd el mástól az egyetemen a helyet.
2016. jún. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!