Ki milyen szakokat ismer?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Olyan kerdesem lenne jo kommunikacio kepesseget szakmai szinten hogy lehet hasznositani?

Milyen szakmak foglalkoznak ezzel konlretan?

Palyakezdo vagyok es fogalmam sincs hogy mi illene hozzam .

Ugyerzem hogy jol tudok beszelni es a nyelvtanulas is konyebben megy mint a kortarsaimnak milyen szakma(k)ban tudom ezt hasznositsni?? A valaszokat elore is koszonom :)



2016. jún. 28. 09:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Tolmács, szakfordító képzésen nem gondolkodtál? A tolmácsok különösen jól keresnek, sokat utazhatnak, mindig emberekkel vannak, a beszéd meg ugye adott :D
2016. jún. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Filozófia szak.
2016. jún. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az elsőnek igaza van, a tolmács-fordító nem rossz ötlet, ha érdekel ez a terület :) Annyi a gond, hogy ugye ez mesterképzés, tehát az alap BSc-t el kéne végezned előtte valahol. Tolmács-fordító előtt vagy egy nyelvszakot (anglisztika, romanisztika...), vagy egy gazdasági képzést szoktak javasolni, hogy magával a nyelvvel utána már biztosan ne legyen gondod. Én az utóbbi felé hajlok, mert egy gazdasági végzettség soha nem hátrány, szerintem az élet bármely területén tudod hasznosítani, és ha meggondolod magad közben, még önmagában is megállja a helyét (a bölcsészvégzettséggel szemben). Én egyébként franciát tanulok kéttannyelvű gimiben, mellette angolt, és engem is érdekel ez a terület :)

Sok sikert! :)

2016. jún. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
HR (emberi erőforrás)
2016. jún. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2es, gondolom a a kérdező olyanra gondolt amivel el is lehet helyezkedni. Tanár, előadó, nyelvtanár, tolmács, idegenvezető...
2016. jún. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat a tolmacs az meg kifejezetten tetszik is :)
2016. jún. 29. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!