Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Angol tagozat VS Sport tagozat...

Angol tagozat VS Sport tagozat? (7. -es lány vagyok aki focista szeretne lenni. Imádom a focit. *-* )

Figyelt kérdés
Többeknek van már fogalmuk hol szeretnének továbbtanulni,minek tanulnának,mivel szeretnének foglalkozni,de én nem tudok tönteni,hogy angol tagozat vagy pedig sporttagozat,ahol sportszihológiát tanítanak,stb..Ha az előzőt választom,megvan a nyelvvizsgám,ugyanis felkészít rá.Az utóbbit azért szeretném,mert focista szeretnék enni (lány vagyok)

2016. jún. 28. 12:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Angolt válaszd. Azt hiszed, érdekel a sportpstichológia meg edzéselmélet, de tapasztalatom szerimt a sportolók ugyanúgy unják az ilyen tárgyakat, mint a nem sportolók.
2016. jún. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Angol tagozat
2016. jún. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Szerintem is az angol tagozatod választ, később az egyetemen még választhatsz olyan egyetemet ahol a sport fontos(TF).

De beszélj a szüleiddel!!

2016. jún. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem te jobban éreznéd magadat a sporttagozaton, angolul meg nem az iskolában kell megtanulni, az csak időhúzás, az a pár többletóra a más tagozaton felül nem olyan jelentős. Sporttagozaton valószínűleg elnézőbbek az elméleti tantárgyakkal, és ha versenyszerűen sportolsz, akkor a bejárást is toleránsabban kezelik.
2016. jún. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen. És 4es: így vágja el magát tökéletesen a továbbtanulás lehetőségétől. Aki meg ismer tesi szakos egyetemistát, tudja miről beszélek.
2016. jún. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy tovább akar tanulni? De TF-re vagy tesi szakra onnan is tovább tud. Valószínűleg nem biokémikus vagy alkotmányjogász akar lenni. De 2 felvételi tárgyból önállóan is ki lehet egészíteni az iskolai tanulmányokat.
2016. jún. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6: én már tanítottam sportiolában; nem egészen úgy vannak a doll, ahogyan elképzeled.

Egy sportoló számára a nyelvtudás az egyik leghasznosabb, amit iskolában elsajátírhat, és ezt más sportolótól hallotram.

Egyébként Te honnan tudod, hpgy iskolán kívül tudna foglalkozni az angollal?

2016. jún. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!