Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » ELTE biológia szak helyett...

ELTE biológia szak helyett vmi könnyebben elvégezhető, biológiával foglalkozó szak? (csakis budapesti suli jöhet szóba)

Figyelt kérdés
Első éves vagyok ELTE biológia szakon, és sajnos úgy érzem nem vagyok oda való. Mindig is ide készültem, azonban nem számítottam arra, hogy ilyen katasztrofális ez a szak, legalábbis ezen az egyetemen. Már 3 főtárgyból is csúszok annak ellenére, hogy rengeteget tanulok, ezért gondoltam váltok szakot/egyetemet. Vki tud ajánlani esetleg vmi egyszerűbben elvégezhetőt?

2016. jún. 29. 12:16
 1/4 anonim válasza:
Corvinus kertészmérnökre szoktak ilyen esetben átmenni. De ha sokat tanulsz, és mégsem mennek a vizsgák, akkor valószínűleg a módszereiddel van a probléma. Én is otthagytam a szakot, de a vége felé, mire kitapasztaltam mit hogyan tanuljak, nem volt a jegyeimmel igazából gond.
2016. jún. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Bár tudom, nem ezt írtad, szerintem mégis érdemes átgondolni a vidéki egyetemekre való átjelenkezést.

Én SZTE-s vagyok, úgy, hogy egyébként Budapestről jöttem.

Nagyon sokan jönnek hozzánk az ELTE bioszosai, mert szenvednek az ottani képzési rendszertől.

Bár nem tudom mi konkrétan a problémád, de hallottam már egyet, s mást az ottani bioszról, és az alapján én Szegedet mindenképpen ajánlani tudom.

2016. júl. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gyógytornász
2016. dec. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Dietetikus szak
2016. dec. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!