Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit tudok kezdeni ezzel a...

Mit tudok kezdeni ezzel a képzéssel?

Figyelt kérdés
A Szegedi Tudományegyetemen szeretnék tanulni, geológia szakon. Szerintetek geológusként milyen lehetőségeim vannak?
2016. júl. 6. 11:25
 1/2 anonim válasza:
47%
Geológikus lehetőségeid.
2016. júl. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát nézd.Nem áll túl fényes jövő a Geológia szak előtt.A szegedi kevésbé mérvadó mint az ELTE-s.(Ezt hallottam).Önmagában a Geológia BSC-MSC kevés hogy normálisan el tudj helyezkedni.A Geológia az egy hivatás és nem profit orientált.Ha kiskorodtól szereted az ásványokat,a köveket és szeretsz sokat terepre járni akkor ajánlom.Én egy nyarat dolgoztam az MFGI-nél (Magyar Földtani és Geofizikai Intézet) Rákóczibányán.Szerettem,jó volt kiszakadni egy kicsit a nagyvárosból. (Miskolc) Akikkel dolgoztam mind idősebb Geológusok voltak,sose nézték azt hogy mennyi a fizetésük szakmaszeretet miatt csinálták az egészet.Őszintén szólva jobban jársz/jártál volna a Miskolci MFK alapszakkal.(Most látom hogy tavalyi a kérdés) De ha már elindultál ezen az úton akkor képezd át magad geofizikusra,azzal jobban jársz .
2017. júl. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!