Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ilyenkor hol érdeklődhetnék?

Ilyenkor hol érdeklődhetnék?

Figyelt kérdés
Most augusztusban töltöm a 21-et és szeretnék szakmát kezdeni, legjobb lenne, ha ingyenesen, de ahogy nézem, elég keveset indítanak itt Szegeden. Hova tudnék bemenni ahol összefoglalóan kapnék egy "listát", hogy melyik iskolában mit lehet tanulni, milyen áron, mennyi a képzés ideje, stb.? Mivel 21-et töltöm, gondolom csak estire mehetnék. Ezzel nincs is baj, mellette szeretnék részmunkaidőben dolgozni.

2016. júl. 8. 10:52
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem, hogy érettségim van.
2016. júl. 8. 10:53
 2/3 anonim ***** válasza:

Semmi sem alkalmasabb erre,mint a net.:)

1-2 évig én is esti/levelező OKJ-s képzést kerestem.Van tapasztalatom,de csak rossz.Ha olyan képzést szeretnél,ami nem tucat,akkor nagyon kevés az esélye,hogy a képzés ebben a formában indulni fog.Szóval ne igyál előre a medve bőrére,mert az,hogy meghirdetnek egy képzést,még nem jelent semmit.

2016. júl. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
megj.: GY-M-S megyei vagyok.Nem ismerem a szegedi körülményeket,de úgy gondolom,hogy ott sem más a helyzet.
2016. júl. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!