Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » DIÁKIGAZOLVÁNY ha nem jelentem...

DIÁKIGAZOLVÁNY ha nem jelentem be az állandó lakcím változását mi történik? Egyetemen tanulok

Figyelt kérdés
2016. júl. 10. 08:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Semmi.
2016. júl. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Sem az egyetemi rendszerben nem közlöm a cimváltozast, igy uj diak se kell. ebbol milyen problema lehet?
2016. júl. 10. 09:07
 3/12 anonim ***** válasza:
nem vehetsz távolsági bérletet az új lakcímed és a suli közé, csak a régi vonalára ha vidéki vagy
2016. júl. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
nincs bérletem csak alkalmanként buszozom és ott mindig csak a diakot kerik
2016. júl. 10. 09:50
 5/12 anonim ***** válasza:
Akkor semmi.. de ha kiderül, a szoc tám, koli, ilyesmik ugorhatnak... meg is büntethet a suli, mert a te felelősséged, hogy minden adatod valódi legyen.. illetve új papíroknál is az új lakcímed kéne megadnod.
2016. júl. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Minden iratod az állandó lakcímedre fog menni. Ha odaadják neked, akkor nem gond. Tartózkodási helyre jelentsd be az új lakcímedet, ha tudod és akkor oda is kaphatod a hivatalos leveleket, ha megadod, hogy a tartózkodási helyed a levelezési címed.
2016. júl. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Az új állandó lakcímem esetében ha felvállalnám kb kétszer hátrányosabbnak számítanék mint most. Ilyen esetbe nem hiszem hogy csalasnak szamit ha nem jelentem be a valtozast xd
2016. júl. 10. 16:01
 8/12 anonim ***** válasza:

de, minden esetben csalásnak számít ha nem jelented be, bárhogyan is változtat a helyzeteden... de ezt tudhatnád ha elolvasod azokat amiket aláírsz az egyetemi szerződésben.....

ugye kb az összes papíron van egy ilyen bekezdés az aláírás előtt, hogy:

"büntetőjogi felelősségem tudatában kijelentem, hogy az alábbi változások a valóságnak megfelelnek, változás esetén pedig azt azonnal jelzem"

2016. júl. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A lakcímnél nincs csalás, mert mindaddig az adott helyen laksz, ameddig az szerepel a lakcímkártyádon. Itt csalást nem lehet senkire rábizonyítani.
2016. júl. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
nem ott csalás. az egy dolog hogy az egyetemen nem jelenti be.. de máshol valszeg igen.. és ha utólag kiderül hogy máshol lakik mint ami az egyetem rendszerében van, illetve szolgáltatásokat vesz igénybe már nem élő lakcímére, az már az
2016. júl. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!