Az igaz, hogy "nem kell parázni, mert a ponthatárok kihirdetéséig tart a dokumentumok feldolgozása"?

Figyelt kérdés
Az a nagy gond állt elő, hogy ma jutottam el a döntésig, hogy bejelölök 3 fizetős szakot is, ezt ma délután tettem meg. Fogalmam sem volt, hogy ez ennyi időt vesz igénybe, és ráadásul HA feldolgozta még sorrendet kell módosítanom. Holnapig van a határidő, sikerülni fog? :(((( ez nem fer, hogy július 12-t hirdetnek ki, valaki kényelmesen 1-2-3 nappal előtte megcsinálná és akkor már nem lehet?
2016. júl. 11. 20:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Bekell telefonálni, és segítenek.
2016. júl. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mindenképp telefonálj reggel, NE e-mailen kérdezz, mert nem fognak tudni időben segíteni!

Nekem a fizetős szak felvétele 8 napig tartott, a sorrendet már 5 napja módosítottam, de még mindig feldolgozás alatt áll, és az e-mailemre is 1 hét után válaszoltak, mikor már végre feldolgozta a rendszer, így telefonálj, az a biztos!

Egyébként ha már 12.-ig lehet sorrendet is módosítani, az lenne a logikus, ha el is tudnád intézni, nem véletlenül van a határidő, de ők tudnak csak biztosat mondani.

2016. júl. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De ha telefonálok mivel leszek előrébb? Nem fognak hamarabb venni másnál... a sorrendmódosítást meg csak akkor csinálhatom meg, ha feldolgozta az újak felvételét... azt meg nem tudom felgyorsítani a telefonnal :(
2016. júl. 11. 22:16
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha telefonálsz elmondja, hogy mi is fog történni, és találnak rá megoldást!

Egyetemre készülsz, ne legyél már beszari, hogy egy telefont nem mersz megejteni.

2016. júl. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A stilusodon valtoztathatsz kedves, nem beszarisagrol hanem az ertelmerol kerdeztem :)
2016. júl. 12. 07:52
 6/9 anonim ***** válasza:

Kedves? :D Elvagy tévedve.

Az értelem meg egyértelmű, Ők elmondják, hogy merre hány méter, és ilyenkor mi a teendő. Ez a munkájuk, hogy megoldják.

Na bumm...ehhez még diploma se kellett, mégis megakadtál.

2016. júl. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Felhívtam őket, és a nő a kérdésemet sem értette, értetlenkedett, azt mondta, úgy is lehet sorrendet módosítani, holott nem, míg nem dolgozta fel az új szakok felvételét. Bumm.
2016. júl. 12. 18:39
 8/9 A kérdező kommentje:
Mellesleg ha már olyan okos vagy, ahhoz sem kell diploma, hogy tudd, az el vagy tévedve három szóból áll. :) De én ezt nem folytatom ilyen túl okossal.
2016. júl. 12. 18:40
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha nem tudod elmagyarázni, akkor az a Te problémád, az a feladata, hogy megoldja.

Nem mondtam, hogy okos vagyok, bár az okosság is relatív. Nyelvtanból nem a legjobb, bár azt vallom, hogy az írásban való kommunikációnak a célja, hogy a másik fél megértse, és tudjon rá reagálni. Akkor sikeres az egész.

Egyik alapelv a nyelvtanban.. na sikerült megértened, innentől a többi csak ragozgatása a dolgoknak. :D Főleg a béna "oltogatás". :)

Én nem tudok helyesen írni, Te meg az élethez vagy hülye.

Vitatkozhatunk, hogy melyik a rosszabb.

2016. júl. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!