Vendéglátos sulik?

Figyelt kérdés
Szóval most megyek 8.osztályba nem vagyok túl jó tanuló nincs 2-sem. Ugx gondolkodtam eddig hogy középiskola után kimegyek Párizsba 1-2évre mixernek vagy vendéglátósnak, csaposnak. Aztán vissza jövók és divatervezőnek tanulok az egyik főiskolán. És tudom hogy lehetne középiskolába is divattervezőnek tanulni. Csak eddig nem vetem komolyan a sulit és rajzból 4-es vagyok. Ugyhogy abban kérem segítségeteket hogy mondjatok jobb "hírnevű" vendéglátós vagy hasonló iskolákat Bp környékén vagy Fót Dunakeszi felé. Bocsi a helyesirásért de bevan torve a telom es alig látom mit írok.

2016. júl. 11. 21:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Gundel Károly, Dobos C. József, de vannak külön mixer tanfolyamok, nagy valószínűséggel kritérium, hogy felvegyenek mixernek, tehát nem elég a szakközép.
2016. júl. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha Párizsba akarsz menni vendéglátósnak, elsőként a francia nyelvet tanuld, ne a csaposságot.

Ezzel az erővel viszont egy ottani divattervező iskolába is járhatnál, azzal többre mész Magyarországon is.

Nem értem ezt a csavaros gondolkodást.

Minek neked a vendéglátó iskola, ha a terved a divattervezés?

2016. júl. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!