Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Dél Bács-Kiskun megye erős...

Dél Bács-Kiskun megye erős gimnáziumok?

Figyelt kérdés
Főleg reál beállítottságú érdekelne.Baja-Kalocsa tájékán.

2016. júl. 12. 07:34
 1/8 anonim ***** válasza:

Baján a III. Béla Gimnázium -úgy tudom, az elég erős.

Kiskunhalason van kettő is -bár ezekről nem nagyon tudok nyilatkozni, de nem minősíthetetlen oktatás zajlik ott sem.

Kecskeméten a KJG, úgy gondolom, ez is egy jó gimnázium.

2016. júl. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi.:)A III.Bélába akarok menni,de többet kell megjelölni,sajna.
2016. júl. 12. 08:34
 3/8 anonim válasza:

Többet kell megjelölni? Mikor én voltam 8. osztályos elég volt 2-t. Tuti, hogy valahova felvettek... Én 1 sulit és azon belül 1 szakmát jelöltem meg. Az elsők között vettek fel.

17/F (10. osztályt végeztem idén)

2016. júl. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Baja szent lászlo gimnazium:) nekem sajnos elkellett mennem de nagyon szerettem ^^ :)
2016. júl. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#3

Kettőt kell megjelölni,de azt hiszem lehet többet is.

2016. júl. 12. 09:27
 6/8 A kérdező kommentje:
Amúgy.A Szent László,nem vallásos suli?Csak,mert azzal nekem problémáim lennének,már ha odajárnék.
2016. júl. 12. 09:31
 7/8 anonim válasza:
De igen az. Kotelezo egy honapban egyszer misere jarni. Nem mintha jartam volna egyszer is a harom ev alatt xD :D
2016. júl. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az jó.:D
2016. júl. 13. 05:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!