Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Érettségi egy év alatt,...

Érettségi egy év alatt, milyen intézményeket javasoltok?

Figyelt kérdés
A rapid schoolt nagyon sokan ajánlották, de május óta nem elérhető a honlapjuk és nem tudom biztosan, hogy megszűntek e,vagy esetleg nevet változtattak. Akinek van hozzájuk elérhetősége,az ne tartsa magában! Olvastam még a vizsgaházról, infoblokkról és a karrier suliról is, de véleményeket nem találtam. Kérlek titeket, hogy olyan írlyon, akinek van személyes tapasztalata, információja, vagy ajánlani tud hasonló alternatívákat!

2016. júl. 15. 16:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Azt válaszd ami közel van hozzád. Egy év alattiról még nem is hallottam, de ez alapján az egész rajtad fog múlni, hogy otthon mennyit gyakorolsz.
2016. júl. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igazából az érdekelne, hogy a valóságban hogyan működnek,mert egy honlapra azt ír az ember, amit csak akar. Illetve, mivel ezek fizetős iskolák, hogy nem e lehúzás esetleg valamelyik. Az utazás nem jelent gondot, szerencsére mind a fővárosban található,de ezek általában alkalmi, esti, vagy levelezői iskolák, tehát nem kell minden nap bejárni.A rapid schoolról nagyon jókat hallottam, de félek hogy megszűntek, pedig alig vártam hogy beiratkozzak és ezért is vagyok most gondban.
2016. júl. 16. 02:59
 3/8 anonim ***** válasza:
46%

Nem értem a problémád. Pontosan mire vagay kíváncsi?

Hogy mennyire jól oktatnak a tanárok, vagy mennyire készítenek fel, vagy mire??

2016. júl. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Olyat ismerek csak, ami két éves
2016. júl. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Egy éves tanfolyam esetén a tanulás 90%-ban rajtam múlik, ebben a formában nincs túl nagy hangsúly a tanárokon. Nem tanulni akarok , csak úgy hozta a helyzetem, hogy nem engedhettem meg magamnak a gimnáziumot anno, de sajnos hiába a rengeteg tapasztalat eljutottam arra a pontra, hogy szükségem van a középfokú végzettségre. Mivel az idő szorít, szeretném mihamarabb elvégezni, de a fent említett iskolákról nem találok igazi, őszinte véleményeket és mivel nem kevés pénzbe kerülnek, szeretnék többet megtudni róluk. Attól félek, hogy csak lenyúlják a pénzt és nem kapok cserébe semmit.. Olyan emberek hozzászólását várom, akik hasonló cipőben jártak/járnak és tudnak tanácsot/ tipped nyújtani.
2016. júl. 17. 01:45
 6/8 A kérdező kommentje:
Vagy van tapasztalatuk, a fent említett iskolákkal kapcsolatban. Se hideget, se meleget nem találok róluk..
2016. júl. 17. 01:48
 7/8 anonim válasza:
Szia! Ha esetleg azóta van valami tapasztalatod engem érdekelne
2017. júl. 18. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Az idei botrányuk után, rendőrségi dolog van ellenük. Nehogy befizessetek 1 fillért is mert bukjátok a pénzeteket . Állítólag bele írkálnak az eredeti biznyítványokba . Csaltak az érettségin is. Az infoblokk oldalán szép mese amit leírnak de nem igaz és a videós tananyag olyan pocsék minőségű hogy semmire nem jó .Pénz lehuzás az egész és örülhetsz ha nem kerülsz miattuk slamasztikába .
2017. szept. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!