Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lehetséges egyszerre több...

Lehetséges egyszerre több képzést végezni?

Figyelt kérdés

Az érettségim már megvan és jövőre teszem az OKJ-s vizsgát, viszont rengeteg szabadidőm van és attól is rettenetesen félek, hogy nem fogok tudni elhelyezkedni a szakmámban.

Tudok az eredeti vizsgával párhuzamosan járni más iskola más képzésére?

Ki lehet ezt valahogy vitelezni?


2016. júl. 17. 02:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát ha időben nem ütközik... Két OKJ ingyenes, így az egyiket csinálhatod nappalin, a másikat estin, a két egyetemet meg emelett levelezőn vagy távon, így 3,5 év múlva két szakmád és két diplomád is lesz. Sajnos én későn gondoltam át, hogy mit kellene tanulnom, pedig végezhettem volna két szakirányt is párhuzamosan, ezért most még csak egy szakmám és egy diplomám van, de legkésőbb jövőre neki akarok fogni a második diplomámnak, meg lehet, hogy szakma helyett egy harmadiknak.

Sok sikert a tanuláshoz.

2016. júl. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod és tudok olyat csinálni, hogy az eredeti OKJ-ra bejárok nappalin, az másika(ka)t meg levelezőn végzem, és ha van gyakorlat, ahol muszáj bent lennem azt meg letudom nyáron?
2016. júl. 17. 15:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez a màsodik ingyen okj egyetem mellett engem is érdekelne.
2016. júl. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!