Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Honnan tudom letölteni, az...

Honnan tudom letölteni, az érettségi tételeket? (link)

Figyelt kérdés

(2016/17-es lenne a legjobb de az ez éviek is megfelelnek mivel nem hiszem hogy sokat változnának)

Szomszédom azt mondta Ő is leszedte az uncsiának meg egy pár most érettségiző is mondta nekem hogy lelehet szedni netről! Cseszik barmelyik is átküldeni és már mint egy pincsi kutya annyit könyörögtem erte de segg mindegyik !



2016. júl. 17. 12:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Emelt tantargyakbol lehet venni konyvet amiben kidolgozzak neked

Kozepszinten meg nem tudom, en az egyik osztalytarsam szomszedjatol megkaptam az o nyelvtan teteleit kidolgozva, amiket most gepelek be, mar 18 megvan a 20bol, irodalombol meg minden eddigi tema ki van nekem dolgozva (begepelve is) szoval azokat meg csak kikell valogatnom.

Toribol meg nemtudom.

De egyebkent iskolak valogatjak a teteleket, szoval neten tuti nincsenek fent. Hacsak az iskolad nem rakta ki a fbs csoportjaba vagy a weboldalara...

2016. júl. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mi gátol meg a googlizásban?
2016. júl. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!