Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van valakinek tapasztalata...

Van valakinek tapasztalata vagy véleménye a Varga Balázs féle java oktatásról?

Figyelt kérdés
[link]

2016. júl. 18. 20:35
 1/5 anonim válasza:
Én részt vettem rajta és nagyon ajánlom, mert teljesen személyre szabott az oktatási módszere, én nagyon élveztem minden egyes órát. Csak ajánlani tudom! Megéri!
2016. júl. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ, azt megkérdezhetem, hogy neked milyen előképzettséged volt


és hogy milyen kész programokat csináltatok, amiket akár referenciának is felmutathatsz állásinterjún?

2016. júl. 20. 08:38
 3/5 A kérdező kommentje:
Eltudtál helyezkedni a tanfolyam közbe után valahol?
2016. júl. 20. 09:18
 4/5 anonim válasza:
Semmilyen, én még gimnazista vagyok, csupán csak érdekelt a programozás és a 0-ról kezdtem. Modulonként csináltunk olyan programokat, amik felmutathatóak bárhol, például chat progik, játékszoftverek..stb. Utána elvégeztem az android tanfolyamot is és ott is több látványos alkalmazás készült el. Az biztos, hogy ez meghatározta, hogy mivel szeretnék foglalkozni a jövőben :) úgy gondolom, hogy annyi tudást bőven ad amennyi ahoz kell, hogy elhelyezkedj egy stabil alapod lesz , még több is, utána úgyis rajtad múlik a többi, hogy mit hozol ki a dologból :)
2016. júl. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Februárban indulón vettem részt. Mindenképpen szerencsés az elnyújtott oktatás, mert lehetőség nyílik otthon gyakorolni. A Java SE-s rész alatt bőven van lehetőség elmélyíteni a tudást, a másik két modulnál már sokkal pörgőbben kerül leadásra az anyag. Mindenképpen szerencsés minden alkalommal részt venni, időt kiszakítani rá, mert a lemaradást bepótolni sokszoros energiabefektetést igényel. 48 évesen vettem részt, 25 évvel korábbi programozási tapasztalattal. Aki nulláról indul, annak mindképpen ajánlott az előkészítő.
2016. júl. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!