Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szeptembertől Corvinusra...

Szeptembertől Corvinusra járók! Van köztetek olyan, aki gondolkozik az SPM-en?

Figyelt kérdés

2016. júl. 23. 23:44
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
nincs
2016. júl. 24. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

azért b.nk,ó ne legyél már, ha megkérhetlek rá, köszi

többiek válaszát pedig továbbra is várom,sztetek megéri-e ez a tanrend, esetleg felsőbb évesek tapasztalatára is kíváncsi vagyok

2016. júl. 24. 05:17
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
Még nem hirdették ki a pontokat, várj a kérdéssel egy kicsit! ;)
2016. júl. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

van ilyen ismerősöm :D mire vagy kiváncsi?

amúgy az SPM nem egy szak, hanem egy tanrend, amit csak bizonyos gazdasági szakokon tanulok kérhetnek és nyerhetnek felvételt

2016. júl. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Én gondolkodom az SPM felvételén, most nyertem felvételt PSZ ANA-ra. Szerintem mindenképp megéri, ha Msc-t is szeretnél, mert az alap matek nem elég minden szakra. Ami engem legjobban zavar most az, hogy nem tudon miből készüljek a felvételire? "Matematikai és logikai jellgű feladatok" az elég tág fogalom. Nincs kedvem azért nem bekerülni SPMre, mert nem mondták meg nyíltan, hogy miből készüljek.
2016. júl. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Majd gólyatáborban ugyis megtudsz mindent.

Emelt matek tudás kell

2016. júl. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Másodéves vagyok G karon. Nem voltam SPM-es de nagyon rizikós. Egyrészt sokkal nehezebb, mint a "sima", bár a vizsga az ugyanaz amit írtok. Amiket még hallok, hogy ha elkezded az SPM-et elsőben, és mondjuk ott akarod hagyni, akkor le kell vizsgázni megint annak ellenére, hogy ugyanaz az SPM vizsga. De nem akarok marhaságokat mondani, a gólyatáborban mindent megtudsz erről... De én nem mennék SPM-re a helyedben.
2016. júl. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
SPMre az menjen aki pénzügyi ellemző, árfolyamokkal akarsz dolgozni.
2016. júl. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!