Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Félévig az SZTE hallgatója...

Félévig az SZTE hallgatója voltam tanító szakon,2013-ban. ( Levizsgáztam mindenből) Sajnos ott kellett hagynom az egyetemet. Idén újrajelentkeztem felvettek. Újra hallgathatom az első félévet?

Figyelt kérdés
vagy mindenképp kreditátvitellel el kell fogadtatnom az első félévet. Én szeretném újrahallgatni a tantárgyakat, van erre lehetőség?

2016. júl. 28. 11:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Ki tiltaná meg?
2016. júl. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ha nem tiltja senki és semmi, akkor ennek nagyon örülök.


Csak nem tudtam , mi az eljárás. Konkrét választ nem kaptam még. Csak szeretném tudni, hogy szeptembertől vagx februártól kezdődne az egyetemista életem.

2016. júl. 28. 12:08
 3/6 anonim ***** válasza:
Minden egyes tárgy esetén te döntöd el, hogy elfogadtatod-e vagy sem. Lehet a felét is, vagy csak egyet-kettőt, vagy akár mindet.
2016. júl. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha megvannak az 1. féléves tárgyak, miért nem akarod elfogadtatni őket? Feltudnál venni rá épülő 3. féléves tárgyakat és csinálhatnád azokat, vagy lenne csomó szabadidőd és tudnál pihenni meg dolgozni, esetleg nyelvet tanulni, stb.
2016. júl. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Azt is csinálhatom, hogy csak azokat veszem fel amikből javítani szeretnék? A meglévőkre pedig felvenném a ráépülőket?!

Köszönöm a hasznos válaszokat, nem vagyok jártas ebben.

2016. júl. 28. 14:18
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen!!! :))) Szabadságod van ebben. :)
2016. júl. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!