Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Aki PhD képzésben vesz részt,...

Aki PhD képzésben vesz részt, heti hány órát szokott a képzési intézményben tölteni?

Figyelt kérdés
Elsősorban természettudományos területen tanuló, nappali tagozatos doktoranduszok véleményére lennék kíváncsi. Hogy telik egy hét? Mennyi időt szoktak kutatással, előadások hallgatásával stb. bent tartózkodni az intézményben? Ha távolabb található a lakhely, megoldható a bejárás család mellett?
2016. júl. 30. 20:33
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk nem kötelező bent lenni és a témám sem indokolja. Sokan vagyunk a szobában, nem olyan jó ott a számítógépem sem, nagy a hangzavar, úgyhogy én csak otthon tudom érdemi munkat végezni. Konzultációkra megyek be, vagy ha külön feladatom van bent, egyébként itthon vagyok.
2016. júl. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!