Logisztikai menedzsment, vezetés és szervezés (HR szakirány) mesterszakkal megyek többre vagy a többivel, amiről lejjebb írok?

Figyelt kérdés

ezeken kívül gondolkodom még a kereskedelem és marketingen, de az inkább idegen nyelven érné meg, szerintem.

melyik lenne a legpiacképesebb? miben látjátok a legtöbb lehetőséget?

ahogy nézem a jelenlegi álláshirdetéseket, közgazdász, pénzügyi pálya éri a legtöbbet. érdemes lenne az alábbiak közül választanom?

Nemzetközi gazdaság és gazdálkodás MA

Controlling szakközgazdász

Gazdálkodási szakmérnök (az utolsó kettő már szakirányú továbbképzés)

illetve FOKSZ-ból néztem még a gazdálkodási és menedzsment szakon és azon belül specializálódnék.

mi a véleményetek?



2016. aug. 1. 17:04
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
mind büfészak, ha ezekkel állást kapsz az egy normális embernek büntetés az a semmttevés, ismerősöm inkább elment kőművesnek
2016. aug. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

ááá, női kőműves? :D

egyébként szerintem például egy angol nyelvű MSC elvégzése vagy egy nemzetközi gazdaság és gazdálkodás mesterszak sem a legegyszerűbbek közé tartozik..

2016. aug. 1. 17:20
 3/3 anonim ***** válasza:
56%
idegen nyelven éri meg a legjobban ezek közül bármelyiket is választod, a master of business administration esetleg nem jöhet szóba? Ha az alapszakot magyarul is végezted el a mesterszakot - még ha önköltséges formában is- de idegennyelven nagyon hasznos, mivel hazai viszonylatban jól megfizetik őket. A Nemzetközi gazdaság és gazdálkodás egyébként semmiképpen nem rossz választás, főleg, hogy nem csak elméletet tanulsz, hanem a nemzetközi-közgazdász-logika elemeit (a többiről nem tudok nyilatkozni, mivel csak ezt ismerem). a felső oktatási szakképzést remélem viccnek szántad - vagyis ne haragudj meg, de a fent felsoroltak mellett kevésbé értékes, és ha jól értem neked már megvan a BA diplomád. Milyen szakon végeztél és hol? Alapdiplomával is rengeteg lehetőség van, bár kivétel képez néhány vidéki ''egyetem'' (NYE) de nem akarok ujjal mutogatni.
2016. aug. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!