Vannak olyanok, akik az NKE-RTK-ra jelentkeztek, és átmentek az alkalmasságikon?

Figyelt kérdés

Hozzájuk volna pár kérdésem.

A pszichológiai alkalmasságira hogyan lehet készülni?

Knkrétan mit takar ez az egész?


A válaszokat előre is köszönöm!

20/L



#továbbtanulás #rendőrség #közoktatás #NKE #bűnügyi nyomozói szak #pszichólógiai-fizikai alkalmassági
2016. aug. 6. 15:33
 1/6 anonim válasza:
52%
Nem lehet előre készülni.
2016. aug. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod
2016. aug. 9. 22:32
 3/6 anonim ***** válasza:
Kimondottan nem lehet rá készülni. A teszt úgy van összeállítva, hogy csak úgy tudsz átmenni rajta ha magadat adod, és az megfelel a követelményeknek. Ha hazudsz, kijelzi, mivel van 500 kérdés, és egy kérdés vagy 10-15ször előfordul csak máshogy megkérdezve, és ha csak egyszer is mást válaszolsz, megbuktál.
2016. aug. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos választ, ezzel is már előrébb vagyok :)
2016. aug. 13. 23:15
 5/6 anonim ***** válasza:
én csak másodszorra mentem át, de igazából rendben voltam, csak az első körbe egy elég trágya pszichológusnak sz*r napja volt ezért 10ből 7ünket megbuktatott. Ha megbuksz , mindenképp fellebbez Pesten elég korrektek, kedvesek, és sokkal gyorsabban is letudják. Amúgy én nem akartam elhinni, hogy ennyire nagy bajok vannak velem, ezért megkértem egy pszichológus ismerősömet, ha meg van neki a teszt had csináljam meg, ő meg elemezze ki, azt mondta teljesen rendben vagyok, jókat mutat a grafikon. Így már teljesen nyugodtan mentem be a fellebbezésre. Ott persze megkérdezik , hogy az előzőhöz képest kicsit változott a grafikon. "Mit gondol mi lehet ennek az oka?"( szerintem amúgy lehetetlen, hogy 100%ra ugyanazt hozd ki a 2 tesztből). Erre igazából annyit mondj, hogy nagyon fontos neked, hogy ide kerülj be, és kissé izgultál , valószínűleg azért. Volt olyan személy aki nem tudott válaszolni erre a kérdése, és lemeredve nézett, na ő másodszorra is megbukott. Megmondom őszintén vannak benne érdekes kérdések, amit jól át kell gondolni, mert ha beikszelsz egy igent , lehet azt mondják nem vagy stabil. Sok a kétértelmű kérdés igen nem válasszal is megadható kérdés. Mondok neked egy példát. "Előfordul,hogy idegesítik az állatok"? na most ha reggelente arra kelsz , hogy a galambok az ablakodba duruzsolnak rohadt hangosan, egy olyan éjszaka után ,mikor végig a füledbe zúg egy szunyog. Na az szerintem elég zavaró, be is ikszeltem egy igent, hiába vagyok állatbarát, megbuktam. Na a következő körbe az idegesítős kérdéseket nem-el válaszoltam meg. Mondják ugye bár , hogy ezt a tesztet nem szabad meghazudtolni, de na azért vannak érdekes kérdések. Én azt ajánlom , próbálj nyugodtak tűnni a kérdéseid alapján. Volt egy olyan srác aki kb az első 5 percet ikszelgette, bekattant felállt , neki állt ordibálni : hogy a ...-ért kell ilyeneket kérdezni ,és kiviharzott köszönés nélkül. Na lehetőleg te ne ess bele ebbe a hibába. Én is Rtk-s vagyok amúgy, szóval átéltem ezt..
2016. aug. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nincsenek.Mindenki megbukott
2016. szept. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!